• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ KAYSERİ ŞUBESİ

HOŞ GELDİNİZ

YAZAR OKULU 2018

2019 Yılı başlarında Uygulamalı Yazar Okulu projemiz, için Başvurular sitemiz üzerinden yapılabilmektedir.

Son başvuru tarihi 05 KASIM 2018 

Kurslarımız: Roman, Hikaye, Şiir, Eleştiri, Deneme, Çocuk Edebiyatı, Dergicilik ve Editörlük, Gazete Yazralığı Makala-Fıkra,  Anı-Hatıra-Mektup ve Seyahat yazıları konu başlıkları ile işlenecek derslerimiz, uygulamalı olacaktır.

Uygulamalı eğitimlerde, bütün türlerde öğrencilerimiz eserlerin yazılımını kendi eserleri ile çalışarak üretecek ve hocalarımız nezdinde üretilen eserler üzerinde çalışmalar yapılacak. Kursiyerlerin daha önceki dönem Yazalık Okulu Öğrencilerimizin çıkardığı  "Acemi Kalemler" dergisine abonelikleri eğitimin gereğidir. Abone Bedeli yıllık 60TL.dir

Kurslar TYB Kayseri Şubesi Dersliklerinde yapılacaktır. Kurs günlerini sizler belirliyorsunuz. Saatini sizlerin seçtiği zaman dilimine uygun olarak biz belirliyoruz. Kurslar Haftada iki gün ve günlük 2 saattir. 

Kursa katılmak isteyenler, Aşağıdaki Formu Kullanarak bize erişebilirler ve Yazar Okuluna kayıt yapmış olurlar.

Kursumuza kayıt yaptıran başvuru sahiplerine mesaj ve meil yoluyla dönüş yapılarak bilgilendirme zaman içinde yapılacaktır.

YAZAR OKULU BAŞVURU FORMU

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.77545.7985
Euro6.68966.7164
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 26° 13°
Takvim
Saat

YENİ AÇILACAK 
YAZARLIK OKULUMUZ İÇİN SINIRLI SAYIDA 
ÖĞRENCİ KAYIT EDİLECEKTİR. KAYITLI ÖĞRENCİLERDEN SEÇME DE YAPILACAKTIR. BU KURSUMUZ İÇİN BURADAN ÖN KAYIT YAPTIRABİLİRSİNİZ.