• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ KAYSERİ ŞUBESİ

HOŞ GELDİNİZ

Üyelik Girişi
Site Haritası
epazardanal

www.epazardanal.com

KALEM SOHBETLERİ


Başkan Selim Tunçbilek'in Önerisi ve Yönetim Kurulumuzun onayı ile başlayan Kalem Sohbetleri etkinliğimiz kültür sanat kamuoyu tarafından merak ve ilgi ile izlenmektedir.
 
İlki Muhsin İlyas Subaşı'nın konu edildiği proğramda konuşmacı olarak Bekir Oğuzbaşaran, Selim Tunçbilek ve Eski Başkanlarımızda Ahmet İlhan katılmış ve Vedat Ali Tok yönetmiştir. 

Daha sonraki etkinlikler Selim Tunçblek, Hacı Sarı ve Şeref Karadavut tarafından yönetiminde gerçekleştirilmişitir. 

Bu proğramlarımızda Muhsin İlyas Subaşı, Emir Kalkan, Halit Erkiletlioğlu, Ahmet Sıvacı, Bekir Oğuzbaşaran, Prof. Dr. Atabey Kılıç,  Aydın Karakimseli, Dr. Kemal Tekten, Mustafa Yalçın, Süleyman Sağlam, Ali Özkanlı gibi etkin kültür sanat adamlarına yer verilirken konulu Kalem Sohbetleri çerçevesinde "Edebiyatımızın Nabzı Dergilerimiz" ve "Türk Dünyası kültür Hayatı", "Doğu Türkistan Türklüğü", "Medeniyet Coğrafyamız BALKANLAR" gibi çeşitli proğramlarımızda kırkın üzerinde  kültür adamı konuşmacı olarak düşüncelerini dile getirmişlerdir. 

Kalem Sohbetlerinin ortalama dinleyici kitlesi 37 kişi ile beklenenin üzerinde bir ilgi görmüştür.

Kalem Sohbetleri Proğramımız ilk proğramız dışında kalan proğramlarımızın tamamı Büyükşehir Belediyesi Yoğunburç Kültür evinde gerçekleştirilmiştir. Belediyemize böylesine etkin bir kültür proğramına verdikleri destek için teşekkürlerimizi sunarız. 

                         

                                             Programdan Bir Kesit

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.87067.9021
Euro9.28099.3181
Hava Durumu
Takvim
Saat