• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ KAYSERİ ŞUBESİ

HOŞ GELDİNİZ

Üyelik Girişi
Site Haritası
epazardanal

www.epazardanal.com

ÜYELİK BAŞVURUSU

Anasayfa

İçişleri Bakanlığı Genelgesi ile Tüm Derneklerin Genel Kurullları 1 Mart 2021 sonrasına ertelenmiştir.
TYB Genel Merkezinde önemli görevlerde bulunmuş yazar Ferhat KOÇ hayatını kaybetti.
Yazarlığa çok genç yaşta Gırgır mizah dergisinde mizah yazılarıyla başlayan gazeteci yazar Ahmet Kekeç hayata gözlerini yumdu.
Şair Selim Tunçbilek yönetiminde Yazarlık Okulu öğrencilerimizin ağırlık olarak yazdığı Akalemler dergisi 30. Sayısı yayınlandı.
Altı yıldır yürütmekte olduğum TYB Kayseri Şube Başkanlığı görevimi  ilk genel kuruluda bırakacağımı ve bu yılsonunda yapılacak olan Genel Kurulda aday olmayacağımı kamuoyuna saygı ile duyururum.  
Şubemiz tarafından Kayseri Büyükşehir Belediyesiyle ortaklaşa düzenlenen Yazarlık Okulu öğrencileri başarılarına başarı ekliyor.
Değerli Üyelerimiz Türkiye Yazarlar Birliği 10. Olağan Genel Kurulu 26 ARALIK 2020 Tarihinde saat 11:00 de toplantı salonunda yapılacaktır. Çoğunluk Sağlanamaması halinde ikinci toplantı ise 2 OCAK 2021 Tarihinde yine saat 11:00 de aynı yerde aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek üzere yapılacaktır.
TYB Kayseri Şubesi Olağan genel Kurulu 2021 Ocak ayı içerisinde yapılacak. Başkan Selim Tunçbilek 10. Genel Kurulumuzu Ocak ayı içerisinde yapmayı planlıyoruz.
TYB Yazar Okulu 2019 yılı Mezunu ve akalemler dergisi yazarlarından İbrahim Savar Koronavirüs salgın hastalığını konu edindiği "Kısa Çöp, Kısa Hayat" hikayesi TYB Genel Merkez sitesinde SALGIN EDEBİYAT bölümünde yayınlandı. Genç yazarımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
1984 Yılından bu yana yayınlanmakta olan Türkiye Kültür Sanat Yıllığı 2020 çıktı.
 1 

T. YAZARLAR BİRLİĞİ KAYSERİ ŞUBESİ KÜLTÜR SANAT ÖDÜL BAŞVURU FORMU

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.84177.8732
Euro9.50399.5420
Hava Durumu
Takvim
Saat

BİRLİĞİMİZİN
10. OLAĞAN GENEL KURULU
 
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI KARARI İLE

ERTELENMİŞTİR.