• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ KAYSERİ ŞUBESİ

HOŞ GELDİNİZ

Üyelik Girişi
Site Haritası
epazardanal

www.epazardanal.com

ÜYELİK BAŞVURUSU
TYB KAYSERİ ŞUBESİ OLAĞAN GENEL KURULU YAPILACAK

TYB Kayseri Şubesi Olağan genel Kurulu 2021 Ocak ayı içerisinde yapılacak.

Başkan Selim Tunçbilek 10. Genel Kurulumuzu Ocak ayı içerisinde yapmayı planlıyoruz diyerek genek kurul takvimini açıkladı. 

Birliğimiz Olagan Genel Kurulunu 2021 yılı Ocak ayında yapacak olması nedeniyle üyelerimizi şimdiden Genek Kurula hazır olmaları için çağrıda bulunuyorum. 

Pandemi şartları çerçevesinde o zamanki kaideler uygun yapılacak olan genel kurul Pandeminin devamı halinde sosyal mesafe korunarak ama mutlak surette yapılacağını söylemek istiyorum. 

Her üyemizin Başkanlık için eşit hak ve oya sahip olarak eşitlikçi anlayışla huzurlu bir genel kurul oluşumu için kalan süremizi değerlendirmek istiyoruz. 

Daha öncede defalarca açıkladığım gibi gerek yönetim kurulumuz içinden gerekse üyelerimizin girişimleriyle oluşabilecek dinamik bir yönetim oluşumunu sağlamak istiyoruz. 

Toplantı gündemi Genel Kurula bir ay kala yine sitemiz üzerinden ve üye kayıt defterinde kayıtlı e-posta adresleri üzerinden üyelerimize gönderilecektir. Bu nedenle üyelerimiz e-posta adreslerini gerek sitemiz üzerinden gerekse resmi e-posta adresimiz olan baskan@tybkayseri.com adresine gönderecekleri e-posta ile güncelleyebilirler.

Başkan adaylarına ve yeni oluşacak yönetim kuruluna şimdiden başarı diler  ve saygın bir yarış içinde görevi devralmalarını temenni ederim. 

  
94 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.26728.3003
Euro9.980910.0209
Hava Durumu
Takvim
Saat