• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ KAYSERİ ŞUBESİ

HOŞ GELDİNİZ

ERCİYES ŞİİRLERLE GÜZELLEŞTİ
TYB Kayseri Şubesi Üyeleri ve Edebiyat Atölyesi katılımcıları Erciyes'e bir gezi düzenleyerek Şiir Dinletisi gerçekleştirdiler. 

Gençlik Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi ile birlikte gerçekleştirilen proğrama İl Müdürü Murat Eskici katılarak bir konuşma yaptı. İl Müdürü Murat Eskici Konuşmalarında: "Ülkemizin içinde geçtiği şartlar itibariyle gençliğin önemine vurgu yaptı. Kültür Sanat ve Edebiyat alanında gençlik çalışmalarını destekleyeceklerini belirten Murat Eskici sizleri kutluyorum. Okuyor, yazıyor ve dilimizle ilgili eserler üretiyorsunuz. 

TYB'nin bu çalışmlarının önemine vurgu yapan Musrat Eskici gönüllü kültür kuruluşu olarak koşturuyorsunuz ve üretiyorsunuz. Bu çabayı takdir ediyoruz." Dedi. 

Proğrama TYB Başkanı Selim Tunçbilek, İl Müdürü Murat Eskici, Kamp Merkezi Müdürü Zafer Demiryürek, Gençlik Merkezi Müdürü Fatih Yıldız, Ali Karadeniz, Edebiyat bölümü yöneticisi Zehra Kip ev sahipliğ yaptılar. 

Muhsin İlyas Subaşı, Ahmet Sıvacı, Kadir Keçebaş, Fazıl Ahmet Bahadır, Şevki Çobanoğlu, Kadir Karaman, Mahmet Kaşlı, Erol Metin, Emine Çoban, Ayşe Aksoy, Bilge Çalıcı, Leyla Şahin, Sema Ağaya, Meltem Eken, Kurtuluş Çelebi, Mustafa yılmaz, Mustafa Çavdaroğlu Yüksel Kalkan, Kadir Karaman, Erol Metin katıldılar. 

Genç şairler şiirlerinden örnekler sunarken usta şair ve yazarlar gençleri alkışlayarak beğenilerini gösterdiler. 

Teleferik gezisinin ardından sohbetlerle devam eden etkinlik beğeni kazandı. 

Katılımcılar İl Müdürlüğüne ve TYB Başkanına teşekkürlerini ilttiler. 


Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
390 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.77545.7985
Euro6.68966.7164
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 26° 13°
Takvim
Saat