• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ KAYSERİ ŞUBESİ

HOŞ GELDİNİZ

Üyelik Girişi
Site Haritası
epazardanal

www.epazardanal.com

ÜYELİK BAŞVURUSU
TÜRK DEVLETİNE DARBE VURULAMAMIŞTIR.
   Türk Devletine Darbe vurmak ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini devirmek maksadı ile Türk ordusunun şerefli bir mensubu olmak payesini taşıyamayan bir grup kendini bilmez emperyalist uşakları 15 Temmuz 2016 tarihinde darbe girişiminde bulunmuştur. Türkiye Yazarlar Birliği Kayseri şubesi olarak ilk dakikalardan itibaren halkımızla birlikte darbeye karşı durduk. Bu teşebbüste bulunan hainler hukuk önünde mutlak surette ihanetlerinin bedelini ödemelidirler. Bu yüce milletin hedeflerini kavrayamayanlar, milletin iradesi dışında kendine pusula seçenler her türlü alçaklığı kabullenmiş ve izzet ve haysiyet sahibi milletimize silah sıkma aptallığında bulunmuşlardır.

   Darbecilerin asıl itibariyle amacı; Türk Devletinin dünyada parlayan ışığını söndürmek, enerjisini ve gücünü yok etmek, gittikçe çirkinleşen emperyalist dünya düzenine su taşımaktır. Bu alçaklar şerefle taşınması gereken üniformalarının kıymetini bilememişler, omuzlarındaki hilalleri ve parlayan yıldızların ağırlığı altında ezilmişler, kutsal vatan topraklarını varlıklarıyla kirletmişlerdir.

   Darbeci ihanet odakları ve onların yönlendiricisi olan merkezler bilmelidirler ki; Dünya beşten büyük olduğu gibi Türk milletinin gücüde her türlü tuzaklara ve darbelere boyun eğmeyecek kadar köklü bir geçmişe, sarsılmaz bir imana, engin bir birikime sahiptir. Halkımız kendisine karşı kurulan her türlü tuzakları bozabilecek feraset ve zihinsel olgunluğa sahip olduğunu bir kez daha dünyaya göstermiştir.

   Türk milletine kefen biçmek isteyenler, Türk devletini yıkmak isteyen güçler bilmelidirler ki artık işleri daha da zordur. Millet düşmanları için en doğru yol bu yüce milletin ve bu mazlumların öncüsü devletin daha fazla hiddetini üzeriniz çekmemek olmalıdır.

   Emperyal devletler ülkemizde kendi emellerini gerçekleştirebilmek için İŞİTCİ, PKK, PYD, v.s. olduğu gibi 15 Temmuzda da karşımıza DARBECİ olarak çıkmışlardır.

   Yüce Milletimiz 15 Temmuzdan sonra emperyalist uşaklarına karşı daha dikkatli daha uyanık ve daha hassas olmak zorundadır. Su uyur düşman uyumaz sözü atalarımız tarafından kulağımıza boşuna küpe yapılmamıştır.

   Milletimiz 15 Temmuzda insanlık tarihinde yeni bir sayfa ve yeni bir çığır açmıştır. Bu açılan çığırdan miletimizin takipçileri olacak ve bu yeni sayfaya yazılanlar bütün bir insanlık için büyük ümitler içerecektir. 
   

   Yüce milletimize büyük geçmiş olsun diyor 15 Temmuz Demokrasi bayramını çoşuyla kutlamaya devam etmelerini arzuluyoruz. 

TYB Kayseri Şubesi Yönetim Kurulu Adına 
Selim Tunçbilek 
Başkan 

  
875 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.84177.8732
Euro9.50399.5420
Hava Durumu
Takvim
Saat